gabinet kosmetologiczny

Idealnie gładkie ciało

Zanim współcześni ludzie zaczęli korzystać z takich zabiegów jak depilacja laserowa Wrocław, depilacja bikini oraz cieszyć się różnego rodzaju bonami i zniżkami na usługi pielęgnacyjne (np. depilacja laserowa promocja) powszechne były zupełnie inne metody. Sięgano po pastę cukrową, gotowano karmel… Dzisiaj salony kosmetyczne oferują znacznie szerszy wachlarz możliwości pielęgnacyjnych.

Czym jest depilacja laserowa?

Klinika Depilacja-Laserowa.info dysponuje specjalną technologią depilacji laserowej, usuwającą niechciane owłosienie w sposób szybki i łatwiejszy niż dotąd. Do doskonała alternatywa dla czasochłonnego i kosztownego pozbywania się włosów standardowymi metodami typu wosk. Zabieg laserowy polega na użyciu energii emitowanej przez diodowy laser. Energię tę absorbuje zawarta we włosie melatonina. Bezboleśnie. Bezstresowo. Wykorzystując zjawisko selektywnej fototermolizy, włos przepala się poprzez podgrzanie do 70 stopni. Laser uszkadza macierz włosa. A Twoja skóra pozostaje:

 • gładka
 • delikatna
 • czysta
 • higieniczna
 • łatwo gojąca się
 • niepodrażniona

Zabieg trwa od 10 minut do godziny, a cena wynosi od 179 zł. Efekt utrzymuje się do 7 lat. Dodajmy, że depilacja laserowa Wrocław to nie tylko usuwanie włosów z łydek, pach, rąk czy depilacja bikini, ale także usuwanie owłosienia z twarzy (szczególnie depilacja wąsika).

Co jeszcze można zdziałać laserem? – depilacja laserowa promocja

Klinika Depilacja-Laserowa.info wychodzi też naprzeciw innym potrzebom pielęgnacyjnym pań (a także panów) i laserowo …

 1. Odmładza skórę – laser podgrzewa górne warstwy skóry, usuwając niedoskonałości i pozostawiając ją piękną, świeżą, zdrową.
 2. Likwiduje zmarszczki – laser diodowy emituje skupioną wiązkę światła o konkretnej długości fali, przebudowując włókna kolagenowe i elastynowe w skórze, regenerując ją.
 3. Usuwa przebarwienia – czyli ciemniejsze plamy na skórze, powstające dzięki wadliwemu działaniu melanocytów tworzących barwnik skóry – melatoninę. Nieestetyczne plamy pojawiają się szczególnie na dekolcie, twarzy, dłoniach i ramionach. Zabieg laserowy emituje silne światło, które pochłania melatonina, a energia świetlna przekształca się w cieplną. Plamy pigmentacyjne znikają.
 4. Zamyka naczynia krwionośne na nogach – poprzez podgrzanie krwi w rozszerzonym naczynku, co skutkuje obkurczeniem się ścianek i trwałym zamknięciem naczyń.

Możesz też odebrać zniżkę 50 zł na każdą z powyższych usług – depilacja laserowa promocja.

Bezpieczeństwo a koronawirus

Wielu klientów zastanawia się, czy pandemia wyklucza wykonanie zabiegu laserowego. Szczególnie boją się depilacji bikini. Otóż jeśli tylko nie jesteś na przymusowej kwarantannie i jeśli czujesz się dobrze to nie ma powodu rezygnacji z zabiegu.

Salon kosmetyczny depilacji laserowej Wrocław jest przygotowany do pracy w tym szczególnym czasie. Bardzo restrykcyjnie przestrzega procedur bezpieczeństwa. Każdorazowo dezynfekuje wszystkie elementy, z którymi styka się pacjent. Dezynfekcji szczególnie są poddawane:

 • laser
 • łóżko zabiegowe

Pracownicy salonu kilka razy dziennie dezynfekują:

 • wszystkie klamki
 • drzwi
 • biurko
 • akcesoria w recepcji – komputer, miejsce płatnicze, telefony, długopisy

Poza tym, w celu zachowania bezpieczeństwa, pragnąc jak to tylko możliwe zminimalizować ryzyko, preferujemy płatności kartą. A także używamy rękawiczek i maseczek zgodnie z zaleceniami producenta. Dysponujemy fartuchami ochronnymi, środkami myjąco-dezynfekującymi. Zachowujemy dwumetrowy odstęp pomiędzy stanowiskami. Usuwamy zbędne elementy wystroju.

Author: Dawid Marczewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *