kilka osob siedzi w szkole językowej i uczy sie języka angielskiego

Poznaj sekret efektywnej nauki języka angielskiego we Wrocławiu

Artykuł sponsorowany.

Marzysz o kursie języka angielskiego, na którym miło spędzisz czas, a jednocześnie wiele się nauczysz? Postaw na skuteczną metodę 50:50! Gramatyka i konwersacja, native speaker i profesjonalny lektor – to sprawdzony sposób na naukę języka angielskiego. Żadnych podręczników, mnóstwo gier językowych i zabaw, pozytywna atmosfera i kameralne grupy… Gdzie we Wrocławiu można uczyć się angielskiego w ten sposób?

Kursy angielskiego we Wrocławiu w samym centrum lub online

Pracujesz albo uczysz się w centrum stolicy Dolnego Śląska? A może cenisz sobie wygodny dojazd komunikacją miejską lub możliwość zaparkowania własnego auta blisko szkoły językowej? Jeżeli zainteresuje Cię efektywna nauka języka angielskiego we Wrocławiu w szkole GERelis, trafisz idealnie! Kursy organizowane są w wyremontowanej kamienicy z klimatyzacją i dużymi oknami, które zapewniają przyjemnie rześkie powietrze i dobre nasłonecznienie w salach. Biurowiec zlokalizowany jest przy ulicy Oławskiej, blisko Rynku i Galerii Dominikańskiej.

Do wyboru są również kursy internetowe. Ci, którzy wolą szlifować angielski w domowym zaciszu, łączą się z lektorem i native speakerem online. Ciekawym rozwiązaniem są również zajęcia indywidualne. Każdy, kto zna już język angielski w stopniu pozwalającym na konwersację z native speakerem (co najmniej na poziomie B2), może wziąć udział w indywidualnych lekcjach. W takim przypadku terminy zajęć są bardziej elastyczne niż zajęć w grupie.

Szkoła języków obcych GERelis organizuje także naukę języka angielskiego we Wrocławiu dla firm. Zajęcia, dostosowane do potrzeb branży, prowadzą profesjonalni lektorzy i native speakerzy. Odbywają się one w miejscu wskazanym przez przedstawiciela firmy lub w siedzibie szkoły przy ulicy Oławskiej. W trakcie zajęć poruszane są najważniejsze zagadnienia branżowe, tak aby skupić się na poszerzaniu słownictwa, umiejętności przedstawiania prezentacji, prowadzeniu negocjacji po angielsku itd. Kursy firmowe dostępne są na każdym poziomie zaawansowania, zarówno w grupie, jak i indywidualnie.

Kurs języka angielskiego

Kursy angielskiego we Wrocławiu to świetna zabawa i szansa na poszerzenie wiedzy

Efektywna nauka angielskiego we Wrocławiu – poznaj jej tajniki

Wyjątkową metodę nauczania języków obcych opracowała założycielka szkoły GERelis. Uczestnicy semestralnych kursów 50:50 w ogóle nie korzystają z podręczników, ale pracują tak, aby pokonać barierę językową i swobodnie komunikować się w języku angielskim. W trakcie każdych zajęć w realizacji celu towarzyszą im dwie osoby – native speaker i profesjonalny lektor.

Podział pół na pół oznacza, że dwie kwestie nauki angielskiego są w GERelis ex aequo na pierwszym miejscu. To gramatyka i konwersacje. Zajęcia zaplanowane są w tak, aby z czasem mówienie przychodziło uczniom z coraz większą łatwością. Służyć ma temu również nietypowy dla większości szkół językowych duet nauczycieli, czyli profesjonalny lektor języka angielskiego i native speaker.

Nauka gramatyki opiera się przede wszystkim na ciekawych ćwiczeniach w formie interaktywnej i na grach. Zabawy językowe, tworzenie zdań i układanie dialogów to najlepszy sposób na efektywną naukę angielskiej gramatyki. Z kolei w szybkim przełamaniu bariery językowej pomagają dyskusje na ciekawe, niestandardowe tematy, zawsze z native speakerem.

Podsumowując, dlaczego warto skorzystać z oferty nauki języka angielskiego we Wrocławiu w szkole GERelis? Stosowane w niej metody nauczania już po kilku tygodniach kursu pozwolą Ci mówić płynniej i pewniej po angielsku. Prowadzący zawsze zwracają uwagę na wymowę, akcent i stosowanie prawidłowych struktur gramatycznych.

Author: Dawid Marczewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *