dom z oknami aluminiowymi

Okna, drzwi i dodatki

Stolarka okienna i drzwiowa jest najlepszą wizytówką każdego budynku, dlatego też warto postawić na sprawdzone produkty od renomowanych producentów. Firma Fintecnic może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą okien, drzwi i osłonami okiennych, z którymi warto jak najszybciej się zapoznać.

Moda na okna drewniane

Modne i stylowe okna drewniane Łódź prezentują się bardzo okazale, dzięki czemu mogą okazać się ozdobą każdego wnętrza. Naturalne odcienie drewna idealnie pasować będą praktycznie do wszystkich wariantów kolorystycznych i różnorodnych stylów aranżacyjnych. Solidne ramy wykonane z drewna są bardzo sztywne i wytrzymałe, dzięki czemu można je wyprodukować w zdecydowanie większej formie niż konkurencyjne ramy PCV. Dzięki niesamowitej sztywności okna drewniane Łódź skutecznie chronią przed zimnem i dokuczliwym hałasem. Dzięki systematycznej pielęgnacji, drewniane okna mogą służyć nawet 50 lat. Do największych zalet można zaliczyć także dużą funkcjonalność. Godne uwagi są okna antywłamaniowe, dzięki którym można zabezpieczyć się przed osobami postronnymi. Olbrzymim plusem jest także dekoracyjność i plastyczność okien wykonanych z wysokiej jakości drewna.

Praktyczne okna aluminiowe

Dla wielu osób zdecydowanie lepszym wyborem mogą okazać się okna aluminiowe. Aluminium jak powszechnie wiadomo jest bardzo lekkim materiałem, który wbrew pozorom może pochwalić się dużą trwałością. Nowoczesne okna aluminiowe są zdecydowanie mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne w porównaniu do konkurencyjnych okien PCV i drewnianych. Olbrzymim plusem jest także to, że nie zmieniają one swoich rozmiarów pod wpływem temperatury. Aluminiowe profile okienne, mogą być znacznie węższe, dzięki czemu same okna wyglądają na smuklejsze i co najważniejsze posiadają większą powierzchnię przeszklenia.

Rolety, moskitiery, żaluzje

Jak wspomniano we wstępie producent okien, firma Fintecnic może pochwalić się fantastycznymi osłonami okiennymi, które pasować będą do wielu styli aranżacyjnych. Godne polecenia są przede wszystkim adaptacyjne rolety Łódź, które charakteryzują się bardzo prostym montażem. Rolety zewnętrzne można zamontować nie tylko we wnęce okiennej, ale również bezpośrednio na ścianie. Na szczególną uwagę zasługują specjalne prowadnice wykonane z wytrzymałego i lekkiego aluminium. Fintecnic może pochwalić się bardzo szeroką gamą odcieni rolet do wyboru, dzięki czemu można jest bez problemu dopasować do każdego budynku. W sezonie letnim przydać mogą się solidne moskitiery, które charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. W dużej mierze to właśnie dzięki moskitierom będzie można raz na zawsze zapomnieć o dokuczliwych komarach i wielu innych insektach. Na samym końcu warto wspomnieć o żaluzjach fasadowych zewnętrznych, które skutecznie chronią wnętrza przed promieniami słonecznymi. Zewnętrzne żaluzje cenione są także za swoje niesamowite walory estetyczne. Umiejętnie dopasowane żaluzje, mogą okazać się najlepszą dekoracją elewacji. Do wyboru są rolety w których poszczególne lamele steruje się ręcznie lub mechanicznie.

Author: Dawid Marczewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *