Przyjęcie ze znajomymi

Nietypowe prezenty na parapetówkę – zaskocz bliską Ci osobę

Masz zaproszenie na parapetówkę? W takim przypadku warto pomyśleć o prezencie dla zapraszającego. Sprawdź już teraz nasze nietypowe prezenty na imprezę, z którymi możesz zaskoczyć bliską Ci osobę!

Parapetówka to impreza, która urządzana jest przy wprowadzeniu się do nowego lokum – mieszkania, domu. Tradycyjnie na parapetówkę przynosi się również prezenty. Najczęściej jest to butelka alkoholu czy coś słodkiego, jakaś dekoracja lub kwiatek, ale to jeszcze nie wszystko, co możemy wybrać.

Jeżeli chcesz, aby Twój upominek na długi czas pozostał w pamięci organizatora imprezy, sprawdź nasze propozycje!

Zioła w doniczkach

Kwiaty wyglądają ładnie, ale te cięte szybko tracą świeżość i więdną. Można wybrać kwiaty doniczkowe, ale można pójść jeszcze o krok dalej i zdecydować się na coś jeszcze bardziej praktycznego – zioła w doniczkach.

Aromatyczna bazylia, pietruszka idealna do niedzielnego rosołu, świeży szczypiorek wyśmienity tymianek do przyprawiania mięs – to tylko parę propozycji. Zioła prosto z doniczki smakują o wiele lepiej niż te suszone! Możemy kupić je w praktycznie każdym większym markecie. Aby nasz upominek był jeszcze ładniejszy, warto dokupić do nich dekoracyjne osłonki na doniczki.

Alkoholowe gry

Jeżeli idziesz na imprezę do osoby, która uwielbia dobrą zabawę, w takim przypadku kapitalnym pomysłem mogą być alkoholowe gry. Alkochińczyk, beer pong, alkoholowa ruletka, imprezowa wieża czy gra planszowa „Stupromilowy las” to tylko parę propozycji.

Różne alkoholowe gry można znaleźć już teraz w sklepie internetowym 4gift.pl pod adresem: https://4gift.pl/gadzety/na-impreze/alkoholowe-gry.

Karta upominkowa

Czasami po prostu nie wiemy, co kupić na parapetówkę. W takim przypadku doskonałym pomysłem może być karta upominkowa do sklepu z wyposażeniem wnętrz!

Kartę upominkową możemy kupić w dowolnym nominalne, na przykład 50 złotych czy 200 złotych. Także możemy kupić ją na spółkę z innymi gośćmi. Kartę można wykorzystać na dowolne zakupy w sklepie stacjonarnym albo w sklepie internetowym – obdarowana nią osoba może wtedy zakupić potrzebne wyposażenie do swojego domu. Nie ryzykujemy, że nie trafimy w jej gust!

Author: Dawid Marczewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *