Wysokie obcasy

Kto organizuje wieczór kawalerski

Obchodzenie wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego to tradycja stara jak świat. Pewnie się nie spodziewacie, że jej korzenie tkwią jeszcze w zamierzchłych czasach słowiańskich przodków. Może obecnie jako atrakcję nie proponuje się polowania na niedźwiedzie (ulubiona rozrywka naszych przodków). Ale za to na pewno nie doskwiera nam bark możliwości.

Co, jak, gdzie

Wszystko tak naprawdę zależy od pana młodego ewentualnie od fantazji jego ekipy. Najlepsze pomysły zawsze wpadają do głowy znienacka i gdy się toczy dyskusję na luzie.

Do informacji pana młodego

Obecnie nie ma zasady co do tego kto dokładnie organizuje wieczór kawalerski. Może sam pan młody zadecydować jak wspólnie z kumplami spędzić ten ostatni weekend na „wolności”. Co nie znaczy, że reszta ekipy musi mieć związane w tym względzie ręce. Równie dobrze wszystkie plany i opłaty mogą zostać załatwione „za plecami” pana młodego.

Wybór miejsca

Jedną z najtrudniejszych opcji jest wybór miejsca na taki wieczór. Oczywiście można pójść na łatwiznę i zwyczajnie imprezę zrobić w klubie. Jednak świat jest pełen tylu ciekawych miejsc, że szkoda tak marnować tego wieczoru.

Warszawa, Sopot, może Lwów?

Dla chcącego nic trudnego. Jak nie mamy czasu aby zorganizować zawsze można poszukać firm, które to zrobią za nas. Repertuar jest przebogaty i poprzeczka jest podniesiona bardzo wysoko. Na przykład w trojmiasto.jjkawalerskie.pl można wybierać między Sopotem, Gdańskiem, Warszawą i Lwowem.

Nie tylko club

Oprócz klubu na wieczór kawalerski mamy jeszcze wiele innych możliwości. Może by tak sprawdzić co jeszcze proponuje nam życie?

Impreza na łodzi w stylu Miami Beach. Wszystko da się zrobić. Przy tym mamy jeszcze pewność, że jak odpłyniemy od brzegu to nikomu nie wpadnie do głowy opuszczać imprezy przed końcem. Tym bardziej, że do brzegu może być daleko.

Motorówka

Nic tak nie kręci jak prawdziwa męska strzelanka, nie mówię o grze tylko Paintballu. Jak jeszcze dodamy do niego kilka pikantnych szczegółów może się okazać, że będzie to faktycznie strzał w dziesiątkę.

Dla zblazowanych tego świata też znajdzie się ciekawa propozycja. Lwów to tak naprawdę egzotyczna stolica kultur, smaków i dekadenckich rozrywek znana na całym świecie. Relaks w ukraińskiej bani czy piękne tancerki na pewno ożywią ten wyjątkowy wieczór.

Ten wieczór ma być niezapomnianą imprezą. Najlepiej nie tylko dla pana młodego. Raczej nam nie grozi poranek z tygrysem w apartamencie, ale kto wie czy jeden lew się tam gdzieś nie znajdzie w pobliżu.

Author: Dawid Marczewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *