Muzyka na maj

Krążki, które ukażą się w maju

O ile kwiecień przedstawił się nawet dość ciekawie jeśli chodzi o nowe płyty, tak w maju mamy dodatkowe atrakcje z tej strony.

Skarbek

Pokaże się w tym miesiącu między innymi Honorata Skarbek ze swoją płytą, dokładniej to data jej premiery wypada 11 maja. Album nosi nazwę „Sunset”. Znajdziemy na nim takie utwory jak Sunset, który wśród fanów zdobył sobie uznanie jako jedna z najlepszych pozycji. Towarzyszą mu tez takie pozycje jak Zły Sen czy Chora. Co do całości albumu to jest on utrzymany w tonacji typowego radiowego przeboju.

Honey

Jest to czwarty album studyjny „Honey”, pieczę nad nakładem trzyma Universal Music Polska oraz polska wytwórnia płytowa Magic Records. Specjalizująca się głównie z muzyka pop oraz dance.

Aktywacja

Jeśli chodzi o zagranicznych wykonawców nie zawiedzie nas Tee Grizzley ze swoim nowym tytułem „Activated”. Zebrane na tym krążku tytuły na pewno sprawią, że osiągnie do kilku milionów wyświetleń w kilka dni po premierze.

Jamajka & GB

Zauroczenie Jamajką i jej oryginalną kulturą, muzyką znajdziemy w najnowszym albumie „Sting”, Shaggy zatytułowanym 44/876. Jest to jamajsko brytyjski duet, a tytuł łączy w sobie kierunki obu tych krajów (numery kierunkowe). Dla Stiga jest to ważna chwila, w tym krążku wraca na stare śmieci i do miejsca gdzie powstał jego słynny utwór Every Breath You Take.

Polski kawałek

Z tego samego pokoju zebrane na naszym podwórku będzie mógł nam zaprezentować Brixon. Zebrane tytuły znajdziemy w albumie pod nazwą „Mołotow”. Dokładnie tydzień po nim wystąpi Onar z „Czyste buty, Brudne serce”.

Drugą płytą zabłyśnie nam Shawn Mendes ze swoim albumem o tytule The Album. Premiera będzie dopiero w maju dokładniej 25.

Author: Dawid Marczewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *