tworzenie komputerowego haftu na koszulce

Haft komputerowy – nowoczesne znakowanie odzieży firmowej

Artykuł partnera.

Naniesienie logotypu na ubrania noszone przez pracowników to istotna część budowania świadomości marki wśród twoich klientów. To niepodważalny fakt, że warto inwestować w spersonalizowane akcenty na odzieży. Dobrze jest jednak robić to mądrze, wybierając właściwe rozwiązanie – obecnie najlepszym sposobem znakowania odzieży jest haft komputerowy. Przedstawiamy najważniejsze informacje na jego temat.

Znakowanie odzieży firmowej to powszechnie stosowana praktyka. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wykonanie wzorów na ubraniach swoich pracowników, wykorzystując w tym celu haft maszynowy – ten bowiem pozwala na wierne przeniesienie wybranego projektu na materiał. Co więcej, takie rozwiązanie pozwala oszczędzać czas i przede wszystkim cechuje się bardzo wysoką trwałością. Co jeszcze warto wiedzieć?

Haft komputerowy – podstawowe informacje

Jeśli zależy ci, by odzież pracownicza w twojej firmie prezentowała się spójnie, możesz przygotować wzór i przenieść go na materiał. Aby wykonać profesjonalny haft komputerowy, konieczne jest zaprogramowanie projektu w programie hafciarskim, który następnie przekaże go maszynie. Zdigitalizowane logo czy grafika, w których ściegi są ułożone we właściwy sposób, zostanie odczytane przez hafciarkę i naniesione na fartuchy kelnerskie, koszulki czy inne wybrane ubrania.

Ten etap prac jest niezwykle ważny, dlatego warto oddać go w profesjonalne ręce – odpowiednio przygotowany projekt oznacza estetyczny efekt na odzieży pracowniczej w twojej firmie. Właśnie dlatego rekomendujemy współpracę z doświadczonym zespołem przedsiębiorstwa BlueHAFT, który stworzy wzór na podstawie twoich wskazówek i wykona spersonalizowane ubrania dla pracowników. Oferują kompleksowe usługi, a więc w ich sklepie możesz również zamówić wybrane rodzaje odzieży, m.in. fartuchy kelnerskie.

Profesjonalnie wykonany haft maszynowy wyróżnia wysoka jakość. Każdy powtórzony element prezentuje się dokładnie tak samo, dzięki czemu identyfikacja wizualna twojej firmy jest spójna i elegancka. Oprócz powtarzalności, duże znaczenie ma także trwałość wzoru – logotypy naniesione hafciarką nie niszczeją pod wpływem częstego prania. Są również odporne na ścieranie. Przekonaj się, co jeszcze sprawia, że haft komputerowy stał się jednym z najczęściej wybieranych sposobów na znakowanie odzieży.

Dlaczego warto zdecydować się na haft komputerowy?

Dlaczego przedsiębiorcy, którzy zamawiają znakowanie odzieży firmowej, decydują się na haft komputerowy? Z całą pewnością duże znaczenie dla nich mają estetyka i powtarzalność wykonania. Tak naniesiony wzór prezentuje się bardzo elegancko, a sama metoda pozwala na jego jednorazowe przygotowanie i wielokrotne używanie. Nie ma więc problemu, jeśli w przyszłości pojawi się potrzeba przygotowania większej ilości ubrań. Co istotne, metoda haftu maszynowego nie wymaga tworzenia matrycy, którą trzeba byłoby przechowywać i co jakiś czas regenerować. Cały projekt mieści się bowiem w pliku.

Nie da się ukryć, że znakowanie odzieży metodą haftu komputerowego zyskało wielu sympatyków ze względu na trwałość wykonanego wzoru. Jest naprawdę odporny na uszkodzenia mechaniczne, nie spiera się i nie blaknie. Co istotne, dzięki stosowanej fizelinie jest również przyjemny w dotyku dla osób, które noszą ubranie i nie ogranicza ruchów – to sprawia, że może być stosowany zarówno na fartuchach, jak i koszulkach.

Ogromną zaletą jest również fakt, że haft komputerowy odbywa się szybko i wydajnie. To doskonałe rozwiązanie dla klientów hurtowych, którzy chcą nanieść wybrany wzór na dużą ilość odzieży, pościeli czy gadżetów. Możliwe jest bowiem jego wykonywanie na kilku materiałach i z wykorzystaniem kilku różnych nici.

Author: Dawid Marczewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *